Shady

Komu patří svět?

Nejlepší odpověď
Hamon

Svět patří nám.
Doplňuji:
To věděl už V+W.

Další odpovědi
hanny 2

Znám pár „ředitelů zeměkoule“,kteří si myslí,že svět patří JIM!

Drap

Co je to za otázku ? Svět patří všem a nikomu.

mosoj

Svět patří těm co vládnou energií.

NelieM

Svět patří těm, co se neposerou.

Sarrow

vesmíru
Doplňuji:
Na druhou stranu, patří přírodě, protože nikdo jiný nemá potřebu ho vlastnit.

NikkiHeat

svět patří tomu kdo ho stvořil…

honza19hk

Někdy to vypadá jak kdyby patřil USA.
Ale pokud myslíš planetu tak ta patří všem a to nejen lidem.
Ale smlouva na to asi neexistuje.Ostatně kdo by ji podepsal? Planeta nemá ruce aby ji podepsala.

slad08

Zatím to vypadá že všem, ale vážně to jen tak vypadá.
Svět řídí nadnárodní korporace a tajné společnosti, které si nedovedete ani představit.
Lidé nevědí co se kolem nás děje, jako by chodili v mlze.

marci1

Měl by patřit všem lidem dobré vůle, ale bohužel patří bohatým a mocným. ☹

zjentek

nevím ..mám svůj svět :o

lota

Zkus se zeptat Obami či Putina, ti ti to určitě rádi vysvětlí.

Morčata331

Svět patří všem

Kelt

Zajímavá otázka. Svět by měl patřit. Tomu, kdo se o něj nejvíc stará. Nebo tomu, kdo je tady nejdéle. Ten, kdo ho stvořil, Ten, kdo ho nejvíc chrání a pomáhá. U některých lidí ve vztahu k světu a jeho odpovědnosti mi nějak nesedí Homo sapiens – člověk rozumný. Některé zásahy vůči přírodě a světu byly provedeny někým, kdo rozum, moudrost a odpovědnost asi nemá.

anonym

Zajímavá otázka, podle mě patří svět všem živým organismům od člověka samotného, k psovi, mravenci, i mikroorganismu. Takže podle mého názoru patří svět stejně jako tobě tak i bakterii, kterou máš právě na ruce, a pouhým okem ji ani nevidíš.

Questman

No svět přeci patří Hatsune Miku, to ví každý :DD

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EuJ6UR_pD5s

melanie

Mě, tobě, a ostátním

gesycht

Václavu Klausovi

Spamaregiter

Billu gatesovi a ropovým magnátům :D

arygnoc

a čo je to svet?

vaša rodina, ulica, mesto, škola, práca?
vlasť, krajina, kde žijete, okolité kopce, alebo celý kontinent?
alebo planéta, rastliny na nej a všelijaká háveď?
alebo planéty slnečnej sústavy, Galaxia, vesmír?
alebo iba 11-rozmerné kmitanie priestoru?
alebo boh, láska, duša, bolesť, smrť?
alebo poznanie, veda, skúmanie, rýchlosť?

čo je to svet?

povedzte mi to, a ja vám poviem, komu to patrí.