panenka

KOMU PATŘÍ PROSÍM TOTO ČÍSLO

Dobrý večer dnes mi 5 krát volalo toto číslo +420246017877 vůbec nevím kdo to je když jsem to zvedla bylo tam ticho proto jsem na to číslo zavolala ale ozval se tám jen ton děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Panenko, zkuste se podívat do mého odkazu – asi 7 odpověď. Tam je zmínka o tomto čísle.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:zZvcJTTGWTwJ:­www.tet.cz/fo­rum/viewtopic­.php%3Fp%3D14537%26sid%3­D6e9779cc412f1303a619dc8­56fe90556+tele­fon+246+017+877&cd=1&hl=­cs&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
Mousinek

Mě z podobnch čísel volají operátoři a nabízejí mi nějaké lepší mobily a tarify ale mě to nezajímá a nejde se jich zbavit.
Proč mi teda nedají pokoj?

led

číslo 246 017 877 patří společnosti Home credit,Česká sporiteľňa a iné. Asi je to zneužité číslo. Ak vidíte, kto vám volá, nepríjmajte hovor.

ten který je

Já bych to tipoval na pevnou linku.Když to číslo neznám a dotyčný se takto chová,rozhodně nevolám zpět.Vždyt neznámý jako první chtěl navázat hovor,tak at se snaží.

anonym

vždycky než se zeptáš zkus první google.cz

http://whocallsme­.com/Phone-Number.aspx/246017877

Michal

Moje není.