Aarry

Komu patří oplocení?

V roce 2008 jsem zakoupil od obce a pozemkového fondu parcelu v zahrádkářské kolonii. Parcela je rohová na okraji osady a je v rohové části oplocena. V rohové části parcely oplocení sousedí s účelovou cestou obce která není součástí osady. Komu patří oplocení? Výbor zah. kolonie tvrdí, že zahrádkářské kolonii a ne mně.
Doplňuji:
Oplocení bylo vybudováno v roce 1983 a je v současné době původní.

Nejlepší odpověď
Drap

V současné době platří oplocení tomu kdo ho vybudoval. Takže je zcela možné, že tvoje parcela je oplocena plotem zahradkářské kolonie.