nanule

Komu patří mezinárodní poznávací značka CD?

Vídám ji i v kombinaci s naším CZ – lze jich mít na autě více?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že to mají značku diplomati

Další odpovědi
Ar

ano jsou to diplomaté. CD vychází z francouského corps diplomatique což znamená diplomatický sbor

mj81

Ještě doplním, že diplomaté nemají klasické české RZ v podobě 1A2 3456, ale mají vlastní série značek – viz PDF soubor v odkazu, od strany 8.

Zdroj: www.mdcr.cz/NR/rdon­lyres/D59EB03B-3985-4C7F-BB09-1D36FBBEBA7C/0/reg­tab.pdf