Daniela179

Komu patří IP adresa

Prosím poradí mi někdo jak přesně zjistit kdo mi poslal anonymní email? IP adresu znám ale našla jsem jen provozovatele a chtěla bych znát přesnou adresu odkud mi emeil přišel.Nevíte někdo zda je to možné přesně zjistit? Moc děkuji za odpověď.Daniela

Odpovědi
anonym

tady ji napište:

Zdroj: http://www.zjis­tit.eu/komu-patri-ip/

GangstaHelper

Přesně zjistit se Vám to povede jen na základě soudního příkazu. Ten přikáže internetové společnosti, která přopojuje dotyčnou IP adresu, aby vydala tento údaj. Ne vždy je možné na jednu IP adresu dohledat člověka (1 IP může používat více lidí, nebo se její „majitel“ mohl klidně změnit).

Odkaz Bada Vám pomůže jen v případě, že se jedná o veřejnou IP adresu, kterou by musel používat jen cílový uživatel (velice nepravděpodobné), nebo k tomu, abyste zjistil, o jakou internetovou společnost se jedná (což vám moc nepomůže).