sobotkova

Komu patří číslo telefonní, jak to zjistit?

777722922, dnes jsem dostala SMS, že provize mi nebude vyplacena, protože jsem nedodala výpis z trestího rejstříku a toto číslo bez jakéhokoliv podpisu.
Protože dělám pro různé firmy, tak jsem hned odepsala dotaz, kam ho mám poslat a pokoušela jsem se dovolat.Nikdo o nebere a nereaguje.
Doplňuji:
DĚKUJI ZA ODPOVĚDI, VIDÍM, ŽE TY ZAHRANIČNÍ PODVODY JSOU ČÍM DÁL TÍM DOKONALEJŠÍ..JARKA

Nejlepší odpověď
rynek878

tady se podívejte, nic důvěry hodného:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ­_csCZ301CZ293&q=777722922

Další odpovědi
annas

Podívejte se na uvedenou stránku. Když ji přeložíte z činštiny. Objeví se, že jde o nějaký podvod.

Vložila jsem odpověď a vídím, že máme stejný zdroj. Rynku, byl jste o něco rychlejší.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&rls­=com.microsof­t%3Aen-US&q=++777722­922&btnG=Hledat&aq=f&a­qi=&aql=&oq=&gs_rf­ai=

kokoťenko

To je moje číslo a neberu to proto,že spím.

člověk

pozor na zpětné volání,jak to někdo zvědne zaplatíte třeba 50,–kč za minutu