Komu má předat šéf svou výpověď, když chce odstoupit z funkce či své pracovní pozice? Nemusí nikomu, když je nejvýše?

Nebo pokud je nad ním třeba generální ředitel či nějaký úřad, tak jim tam, i když je to třeba v jiné části města?

Odpovědi
Lamalam

I šéf má svého šéfa, tomu bych směrovala výpověď.

Dochy

Pokud by byl opravdu ten jediný nejvyšší šéf ve firmě, tak ji zkrátka zavře. Pokud je ředitelem nějaké s.r.o. či a.s. a ne majitelem, pak podává výpověď-rezignaci tomu orgánu který jej jmenoval.