lejla37

Komu jste fandili v Superstar? A jaká písnička od něho/ní byla nej?

Miroslav Šmajda- Selabí od karla gotta

Nejlepší odpověď
BEAES

Také se mi líbil Šmajda a také Mona Bagarová. Pěkných písní bylo více…

Další odpovědi
quentos

Dominice Staré, moc milá je na nás fanoušky i na FaceBooku. Shodou náhod jsem stejně jako ona dlouholetým fanouškem Lary Fabian; mistrně z jejího repretoáru zazpívala jak „Je t'aime“, tak „Je suis malade“.

mojitek

Posledni Superstar? Pekne zpival Smajda,ale kdyz jsem slysel Chodura a ten jeho pouhopouhy imitujici „hlas“,tak jsem to musel prepnout na jiny program.Jinak ze vsech rocniku Superstar byla jednoznacne nejlepsi Bara Zemanova-kdyby ji nekdo psal pisnicky na telo,tak udela diru do sveta.Roman Lasota mel nekdy "rozostreno"to je pravda,ale ten jeho nadherne zabarveny sametovy hlas nema absolutne chybu.

Toruk

Selabí: roztomilé 🙂 Myslím, že Gott zpívá selaví (význam: to je život).

ten který je

Moc jsem to nesledoval jen jeden díl a pokud je M.Šmajda ten co měl podobný hlas jako Tom Jones tak ten se mi líbil.

afro.minerva

Nikomu. Já na Super-star nekoukám.

Linda_:D

mě se nejvíc líbila Adriana, Marek a Karolína, ale ty vypadly uz v semifinále :(