Mravenec

Komu již došly nervy, že poslední rrihamirekova otázka je asi smazaná? 😁

Jak projíždím hlavní stranu, koukám, že otázka jak jako otevřít limo, tu již není.. 😁

Nejlepší odpověď
anonym

JÁ! Nervy mi nedošly, ale takové dotazy se nepatří!

Další odpovědi
anonym

ani jsem ji nestihl přečíst. každopádně je vidno, že když už není se na co ptát, tak se vymýšlí nesmyslné otázky a podle toho to tu tak vypadá. nakonec i na solidní otázky odpoví podle mě velmi málo uživatelů.

quentos

Dotyčný se asi nepřizná, ale tomu smazání se nedivím :{)>

rrihamirek1

BARBAKAN JE NEPŘEJÍCÍ?????????

anonym

Jen si řvi, bude hůř.

Mravenec

Zajímavé.....

Mravenec

Smazání se taky nedivím, kdybych mohl, také bych to asi udělal, dnes již pátá otázka naprosto k ničemu, včera taky.

ReHu

🙂 🙂 🙂