Dismas

Komu fandíte v syrské válce?

Pomiňme teď, že poslední dvě možnosti se překrývají.

Nejlepší odpověď
dubraro

Syrské arabské armádě

Fandit ve válce? To je zrůdná myšlenka. To není sport ani počítačová hra, tam umírají lidé.
IMHO je právo na straně legitimního zvoleného prezidenta, jeho vlády a jeho armády. Za jeho vlády, před válkou, byla Sýrie rozvinutá, moderní, kulturní země. Ve které jiné arabské zemi by bylo možné, aby tam Česká republika měla vevyslankyni? Nikdo by ženu nebral vážně. V Sýrii byla a je Eva Filipi vážený představitel spřátelené země.

led

Chýba možnosť inej odpovede. V takomto zložení odpovedí je táto otázka silne zavádzajúca.
Fandíte bojujúcim? Vojna, smrť nevinných, to beriete ako športový zápas? To chcete aj „našich“ povzbudzovať a súperov vypískať? Nie, vojna je krutá, neľútostna a človek zabíja človeka pre záujmy iného človeka.

cochee

Palec hore. To jsem chtěl napsat taky.