Komu byste fandili, kdyby jste na tuhle otázku museli odpovědět na ulici?

Fandím Slavii.
http://aktual­ne.centrum.cz/spor­tplus/fotbal/do­maci/clanek.phtml?id=68­1256

Nejlepší odpověď
ten který je

Byl bych bit tak jako tak,protože nefandím žádnému fotbalovému klubu.Jsou to blbové co si léčí mindráky.

Další odpovědi
Myšák V.

Nefandím nikomu a fandit nebudu.Dneska to není jen o sportu,ale o politice,penězích a viz.článek(((

kapka

Copak se musí fandit jen velkým klubům? Schválně bych řekla, že fandím FC z naší nebo sousední vesnice. Hrají pro radost a učí hrát fotbal děti.