Avatar uživatele
afro.minerva

Komu a co jste někomu kdy záviděli?

Komu a co jste kdy někomu záviděli? Každý občas někomu něco závidí a nemusí to být jenom peníze. Tak komu jste kdy co záviděli nejvíc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Tak když jsem byla malá tak asi nějakou tu hračku. Ne, že by naši neměli peníze to ne, jen jsem nemohla vždy dostat co jsem chtěla. Dnes se ani nedivím. Kolikrát jsem si přála panenku i za dva tisíce. Tu jsem sice nikdy nedostala, ale za rok jsem si s panenkami už stejně nehrála. No a když jsem byla starší tak to byly asi miminka :). Já miminka jako malá zbožňovala ( a zůstalo mi to do teď :) ). Teď už nikomu nic nezávidím, jen když kámoška „uklohne“ nějaké to pěkné tričko nebo kabelku.. Tak to ji závidím. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bartt13

hracku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JayDee446

Talent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Hezkou tvář, umění komunikace. Svojí dceři, že má život před sebou. Mám ráda vtipné lidi a asi jim i závidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Já závidím naší sousedce její krásnou jezevčici Lůcu:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Nikomu jsem nezáviděla peníze ani majetek,protože si to stejně nevemou do hrobu,jediné co závidím je krása člověka,protože já krásná nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já jsem vždy záviděla,a stále závidím když se člověk umí ve společnosti odvázat,já jsem dost tichá,neumím sama navázat s nikým řeč.Jsem dost stydlivá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Vůbec nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

postavu :)ve 4 tride jsem mel 60 kg :D a ted jsem v 8. s mam 57 :D a mam svaly .. takze uz nic nikomu nezavidim :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já když jsem byla malá tak panenku a kočárek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Když měl někdo staršího bráchu.teď závidím zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek