Bronzový

Komu a co jste někomu kdy záviděli?

Komu a co jste kdy někomu záviděli? Každý občas někomu něco závidí a nemusí to být jenom peníze. Tak komu jste kdy co záviděli nejvíc?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak když jsem byla malá tak asi nějakou tu hračku. Ne, že by naši neměli peníze to ne, jen jsem nemohla vždy dostat co jsem chtěla. Dnes se ani nedivím. Kolikrát jsem si přála panenku i za dva tisíce. Tu jsem sice nikdy nedostala, ale za rok jsem si s panenkami už stejně nehrála. No a když jsem byla starší tak to byly asi miminka :). Já miminka jako malá zbožňovala ( a zůstalo mi to do teď :) ). Teď už nikomu nic nezávidím, jen když kámoška "uklohne" nějaké to pěkné tričko nebo kabelku.. Tak to ji závidím. :)

Další odpovědi:

Pokročilý

hracku

Pokročilý

Talent.

Bronzový

Hezkou tvář, umění komunikace. Svojí dceři, že má život před sebou. Mám ráda vtipné lidi a asi jim i závidím.

Bronzový

Já závidím naší sousedce její krásnou jezevčici Lůcu:-)

Pokročilý

Nikomu jsem nezáviděla peníze ani majetek,protože si to stejně nevemou do hrobu,jediné co závidím je krása člověka,protože já krásná nejsem.

Bronzový

Já jsem vždy záviděla,a stále závidím když se člověk umí ve společnosti odvázat,já jsem dost tichá,neumím sama navázat s nikým řeč.Jsem dost stydlivá.

Vůbec nic

Pokročilý

postavu :)ve 4 tride jsem mel 60 kg :D a ted jsem v 8. s mam 57 :D a mam svaly .. takze uz nic nikomu nezavidim :)

Zlatý

já když jsem byla malá tak panenku a kočárek

Stříbrný

Když měl někdo staršího bráchu.teď závidím zdraví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.