Pokročilý

Komprimační a archivační programy.

Dobrý den, potřebovala bych poradit s referátem na operační systémy. Zadání zní: Komprimační a archivační programy. Musí být: formáty Zip, 7-Zip, Gz, Tar, Tgz a Rar; komprimační programy; srovnání komprese na různých typech souborů; principy komprese.

Hledala jsem to na internetu, ale našla jsem pouze odkazy na nákup knih a to nepotřebuji. Proto jsem Vás chtěla poprosit o pár rad a popřípadě nějaké odkazy, kde to najdu. Musím to mít aspoň na 5 stran textu. Vím, že se toho o tom dá napsat hodně, ale bohužel nevím, kde to najít. :(

Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
No je to samostatná práce, kterou máme odevzdat učiteli ke kontrole a oznámkování, před třídou to říkat nebudeme. Ale někteří si vybrali třeba téma e-mail nebo sociální síťe, atd.. Ale já mám podle učitele to nejtěžší téma, které tam bylo na výběr. :( Jinak děkuji za radu. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

5 stran textu? Pokud je to referát, tak to bude akorát pěkné uspávání hadů...
Zkus se podívat na Wikipedii, tam je toho celkem dost (nebo použij i anglickou, tam je toho ještě víc a přes microsofttranslator.com si to strojově přelož).

http://cs.wikipedia.org/… apod.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi hledáš podle špatných klíčových slov, podívej se proto sem a vybírej podle tvého zadání. Je tam toho dost:
http://www.stahuj.centrum.cz/…

Stříbrný

Je to na wikipedii.

Zlatý

Příkladná ukázka samostatné práce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.