Kompresor pomalu tlakuje, jedná se o malý kompresor zakoupený v baumaxu, poraďte.

Nejlepší odpověď
jaroš

Muj názor je.Kompresor má málý výkon.Jedine možné řešení je si zviknout na delší natlakování,nebo zakoupit výkonější kompresor.

Další odpovědi
Hlada

Není to vada, je to vlastnost těchto kompresorků. Můžu doporučit 50 cm dlouhou pumpu se zpětným ventilkem, která se také prodává v různých supermarketech kolem 100 Kč. Díky ventilku jde zlehka.

franku

Máš tam olej?

Michálek1245

Tak já myslím, že jste si tak nějak odpověděl sám. Pořiďte si pořádný kompresor a tenhle křáp vyhoďte. Já mám doma šroubový kompresor od https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/ a to je dělo, že kolikrát ani nestíhám včas vytahovat šlaufky – když to teda řeknu tak nějak s nadsázkou. :) Ale fakt… tyhle malé bezvzdušníkové věci z Baumaxu se fakt nevyplatí.

petrdostal

Já bych ti poradil jediný. Kompresor zahoď a kup si pořádný. Pokud chceš kompresor na práci a ne na parádu, tak si musíš koupit kompresor kvalitní. Já mám kompresor Atmos z https://www.kom­presory-vzduchotechnika.cz/ a šlape jako hodinky. Používám ho na dofukování pneumatik a v garáži ke vzduchovýmu nářadí a nemám s ním problém.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.