IANKYS

Komplexní čísla

Dobrý den. ráda bych touto cestou požádala o pomoc s výpočtem matematického příkladu. Syn dostal příklad nalézt souřadnice x,y,z komplexního čísla 2+2i na sféře o poloměru 1 při stereografické projekci. Bohužel nevíme, jak se daný příklad počítá. Ráda bych požádala někoho, kdo by to názorně napsal ve Wordu a poslal na email: IANKYS@centrum.cz. Krok za krokem jak postupoval, jaké použil vzorce a jak došel k výsledku. Pomůže nám někdo, moc prosíme. Děkujeme
Doplňuji:
Problém s výpočtem příkladu

Odpovědi
bolak

Syna nechej raději doma, měl by se o tebe starat, když jsi teď čerstvě po operaci > http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/16848-komplexni-cisla.html