Vašek123

Je kompatibilní procesor CPU T2390 2×1.86Ghz s notebookem asus X51L?

Je kompatibilní procesor CPU T2390 2×1.86Ghz s notebookem asus X51L? :)

Odpovědi
cochee

To ti neřekne s jistotou nikdo, pokud to nezkoušel. Procesory jsou „velmi příbuzné,“ liší se jen frekvencí sběrnice 533 vs. 667 MHz. Chipset by měl podporovat i tu T2390. Otázka je, jestli by neprotestoval BIOS. Každopádně, navrhovaný CPU je méně výkonný než stávající.