komisionální prodejny

co se tam prodává a jaké jsou firmy

Nejlepší odpověď
vagra

Komisionální prodej určitého zboží/např.elek­troniky/ znamená,že komisionář/člo­věk,který sprostředkovává prodej/prodává zboží různého charakteru komitentovi/člo­věk,který potřebuje prodat/za určitých podmínek,které jsou určeny v komisionářské smlouvě,např.odměna za prodaný kus atp.
Sídlo takového komisionálního prodeje,může být/po vyřízení určitých formalit/ takřka kdekoliv.

Další odpovědi
kokoťenko

pokud se nepletu,tak komisionální prodej,je zprostředkování prodeje nějakého výrobku,sehnání,jak prodávajícího,tak kupujícího. Jinak komisní prodej