mrblackwell

Komíníček – odstranovac sazí,máte zkušenost?-

Máte někdo zkušenosti s chemickým odstraňovačem sazí ? Mám menší chatku a chtěl bych použít tento přípravek.Jak moc je to učinné ?

děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Jak je to účinné a k čemu to je nevím, ale vím, že tak jako tak ten komín vyšůrovat musíš.

Mapel

Používal se za dob našich babiček a pomáhal. Jako průběžné čištění v průběhu topné sezóny bez problémů. V topné sezóně se blbě čistí roury a usazené saze. Na konci topné sezóny to chce klasicky štětkou vyčistit.