hawranek

Komentář na e-bay

Ahoj, nedávno jsem si na e-bayi chtěla něco koupit (nebudu upřesňovat co přesně, jen to, že se jednalo o elektroniku). Něco se mi ale pořád nezdálo, tak jsem se prodávající zeptala, jestli jde o originál. Bylo mi odpovězeno, že jde o OEM a že pokud nemám zájem, ať napíšu, že to v klidu zruší. Tak jsem poprosila o zrušení, načež mi dneska přišla zpráva ve smyslu nebojte se, váš nákup zruším, to je v pořádku, ale chci od vás pozitivní pětihvězdičkovej komentář, já vám ho dám taky. Neměla bych to naprášit adminům? Vždyť to po mně nemůže chtít, prodávající sama nabídla že objednávku zruší…Díky

Nejlepší odpověď
baghira

Dal bych mu hvězdičky, ale do komentáře napsal, že to není za zboží, ale za vstřícnost při jednání o zrušení objednávky nebo tak něco. Protože i způsob jednání při řešení nestandardních situací může být předmětem ocenění. Taky tě mohl poslat do háje a trvat na uskutečnění objednávky – místo toho projevil ochotu a dobrou vůli (na e-bay však celkem běžné, na rozdíl třeba od českého aukra).

Další odpovědi
kazisvět

Prodávající se nejspíše obává, že ji dáte špatný komentář, a proto navrhuje řešení, které však porušuje podmínky eBay. Doporučuji žádný komentář k transakci nedávat, ani negativní, ani pozitivní.

Ivetka303

Nevím, co znamená to OEM
Komentář by jste dávat neměla – protože k žádnému obchodu nedošlo..

led

Akékoľvek kladné hodnotenie zvyšuje kredit spoľahlivosti predajcu. Opatrne s tým.
Pri Ebay a vôbec internetovom predaji si treba vždy kontrolovať aj spoľahlivosť predajcu.
PS.
Takisto aj záporné hodnotenie znižuje kredit.