verom

Komedie u ktery bych se fakt zasmála

Ctěla bych se koukat na nějakou fakt dobrou komedii,ale přijde mi že jsem všechny už viděla

Nejlepší odpověď
bolak

já mysím že všechny si určitě neviděla :)

nejepší bude, když si založíš účet na čsfd, naklikáš hodnocení do filmů který už máš zkouknutý a pak si vyjedeš žebříček komedií, který jsi ještě neohodnotila > http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/podle-rating_average/?ty­pe%5B0%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=9&genre%5Bin­clude%5D%5B1%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=14&gen­re%5Bexclude%5D%5B1%5D­=&origin%5Bty­pe%5D=2&origin%5Bin­clude%5D%5B0%5D­=&origin%5Bex­clude%5D%5B0%5D­=&year_from=&y­ear_to=&ratin­g_from=&ratin­g_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&my_ratin­g=2&ok=Hledat&_for­m_=film

Další odpovědi
Damiana

Doporučuji Zvíře s J. P. Belmondem. To je zaručené.

terry

Neznám tvúj styl humoru.
Mě se stačí podívat na zprávy z politiky. Pláč je slabý, už se jen směju.

Seji

Nedotknutelní :) http://www.raj­filmy.cz/soubo­ry/2042/Nedot­knuteln%C3%AD­.html

kablik

pokud se díváš jen na „fakt dobrý komedie“ tak je docela možný žes už všechna vyděla, tudíž se začni dívat na ty ostatní a učitě se pobavíš

anonym

diktátor nebo můžeš zkusit seriáli 🙂