Kombinovaná lednice Fagor – návod

Dobrý den, potřebovala bych Vaši pomoc…
Rodiče si koupili lednici a návod není česky:/ nechce se mně to celý překládat. Proto se ptám, zda jde najít někde návod kombinované lednice Fagor FL-372 S. Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Jednak na tom nevidím nic složitého, ale zajděte si k prodejci, ať ten návod dodá on. Je to jeho povinnost.
Doplňuji:
A také se ho zeptejte na prohlášení o shodě. Jestli bude vůbec vědět co chcete. Bez českého návodu a prohlášení o shodě nesmí výrobek prodávat.

Další odpovědi
Bublinnka

Úplně dole je odkaz na stažení návodu v češtině.

http://www.fa­gorcz.cz/web/cz/s­tazeni/descar­ga/busquedaRa­pida/FL372S