Avatar uživatele
BEAES

Kolotoče a jiné atrakce…chodíte na ně?

Nezdá se vám, že tahají jen z lidí peníze? Které atrakci neodoláte a vyloženě se na ni těšíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, anonym před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Nechodím na ně.V posledních letech bylo celkem dost vážných úrazů a pochybuji o dobrém technickém stavu těchto atrakcí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je to čím dál dražší,jelikož mám dva kluky a každý rok je u nás pout tak se pěkně prohnu,ale když se rozhlídnete tak všechno na děti je dražší,at oblečení nebo jiné potřeby nemluvně o hračkách,prodejci hřeší na to že to dětem prostě koupit musíte je to ostuda,kdyby radši zdražili alkohol a cigarety než vydělávali na dětech je mi líto svobodných matek,kde na to mají brát to nikoho nezajímá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano na kolotoče chodím (na labutě,na autodrom,na řetizkáč, na Ruské kolo)ale chodím na ně kvůli dětem které mám ještě malé.Jinak já už sama jen tak na ně nejdu.Máš Beaes pravdu že tahají z lidí peníze ale já si vždy řeknu ,že když jsem byla malá jiná jsem nebyla na kolotoče jsem se těšila stejně tak jak se ted těší mé děti a protože je tu máme dvakrát do roka a mé děti se vždy na ně těší tak to vždy skousnu a ty peníze tam utratím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nechodím, taky mám ten pocit. Teda ledaže by se do atrakcí počítaly tanečnice u tyče a striptérky… kdo by se netěšil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Už chodím raději jenom kolem nich, možná by mne lákala horská dráha, ale takovou jsem u nás neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano chodím a těším se na něj. Dnes jsem se projel na podobném http://nd01.jxs­.cz/007/841/e57a25fb62_3­4312743_o2.jpg
:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Mám ráda horskou dráhu, klidně bych šla na nějakou tu obří, co vídám ve filmech.
A nedělá mi dobře všechno, co se točí.
Je to dost předražené, nemůžeme si dovolit chodit na atrakce moc často. Ale co já vím, jaké mají s údržbou a pořizovací cenou náklady a tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dnes je to jiné býval kolotoč se se poháněl jízdními koly přidělanými ke konstrukci, Kdo šlapal mohl se svézt dvakrát, Musíte si také uvědomit že mít kolotoč není žádná slast . Dnes se musí všechno platit.Povolení národního výboru. Voda. Zábor veřejného prostranství elektřina doprava atrakce, pomoc při stavění a musíte také přežít když se přejíždí na jinou štaci. Ale hubuji že to už není jen za 5kč.A co mi vnuci stojí ale neudělejte jim jednou za čas radost. Vždyť jsou to jenom děti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BEAES

Ano, to věřím Miro a obzvláště pokud tam měli malou motorečku.

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Tam asi také neměl reflexní vestu.;-)

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BEAES

Já ji dnes viděla na psovi, tak jsem si na vás vzpomněla a musela se pousmát. Na tom kolotoči by to bylo k nepřehlédnutí!!

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mirek na kolotoči v refleksní vestě by tam byl největší atrakce,na to bych se šla podívat i já

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Škoda, že sem nedal fotku, jak se vozí, co?

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já to taky viděla na malém pejskovi,tam to má aspon smysl,ale vidět Mirka jako světlušku taky není k zahození,on mě dnes za tohle ukamenuje

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek