BENYTA

Koloběh života…Dana Medřická má dnes výročí úmrtí, (před 26 lety), a víte, kdo má dnes narozeniny?

Tento odkaz stěží vyhledáte na netu, protože je to jedna zlatá kolegyně, paní Kropítková.
TAK SI TO HEZKY UŽIJ A VŠE, JEN TO NEJ, PODLE TEBE.

Nejlepší odpověď
kropitko

Děkuji Benyto a děkuji samozřejmě i všem ostatním. Jsem mile překvapená, jste zlatíčka.

Další odpovědi
annas

Také se připojuji. Hlavně zdraví, štěstí, lásku – všechno nej.

anonym

gratuluji,přeji pořádnou oslavu

oskar

Zdraví,štěstí, pohodu a stále dobrou náladu.Hezké narozeniny.

anonym

Krásné narozeniny,dnes o to krásnější-je pááátek!Hezkou oslavičku!

Děda Louda

Taky si dovolím připojit se k přání všeho nej… Dobrého není nikdy dost, vždycky může být i více.

vagra

Kropitko,
přeji Vám hodně moc a ještě víc zdraví,štěstí, pohody a lásky.

rynek878

Jé, jen trochu zaváhám a už jsem poslední,tak milá Kropítko,vše nej,nej,nej.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1021nadap052628953­740230.jpg

flodur

Všechno nejlepší k narozkám.

http://pohled­nice.oblibena­.cz/wallpaper­s/full/800580520­.jpg