Kolo/jak vytáhnout kliky pedálů? Drží to tam fest.

http://img.na­dapenny.com/t20/103­38/nadap135328874­850231.jpg

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Brzdová kapalina uvolňuje rez, takže ji tam nalej a nech působit, pak můžeš použít i naftu, ta to i namaže. Pak už jen vyklepnout. Možná by pomohlo i wdčko.

Další odpovědi
escrito

nalil bych tam tu brzdovku a použil nějaký klínek

janek66

Koupit stahovák na kliky pedálů.Jinak je opravdu těžko sundáte.Jednou jsem se s tím trápil půl dne,zničil kliku.
Hned jsem koupil stahovák,není drahý,je to během okamžiku dole a hlavně vám ušetří nervy.