Džuls

Koľko benzínu na cca.30 km?

Viem, že blbá otázka, ale vážne sa v tom nevyznám. Ako to je? Koľko benzínu sa spotrebuje na tých 30 km? Máme sa totiž skladať a nemám ani tušenia, koľko by to malo byť… Ďakujem za každú odpoveď 🙂

Nejlepší odpověď
baghira

Záleží, v čem jedete, jestli ve fabii nebo v hummeru :)

Spotřeba na 100 km krát 0.3

Další odpovědi
Hlada

Benzín je jen část nákladů. Jestli máte hradit náklady, počítejte s dostatečnou přesností 6 Kč/km u běžného osobního auta.

Tom.Noddy

Počítejme třeba 7 l x 34 Kč/l = 238 Kč/100 km = 71 Kč/30 km = necelých 15 Kč/os. při 5 lidech v autě. :)

terry

Záleží na tom, čím se jede a jestli počítá jen benzín nebo naftu.
Odhaduju to na 1 km cca 2,50 Kč.

Drap

Záleží s čím se jede s T 55 tak asi 30litrů

mosoj

Vážně blbá otázka ?