Sopka

Kolikráte týdně si čistit zuby kartáčkem s pohonem?

Zakoupil jsem si v akci kartáček s pohonem a zdá se mi,že mi drtí sklovinu.
Dokonce jsem si všiml,že se mi lesknou plomby jako psí kulky.

Nejlepší odpověď
mirlin

raději přerušit tuto činnost a vrátit se k osvědčeným praktikám

Doplňuji:
Nic se nemá přehánět,zdraví je jen jedno a do úst nemusí technika.

Další odpovědi
terry

raději přerušit tuto činnost a vrátit se k osvědčeným praktikám

Conchus

pokračovat v čištění zubů dokut tam ještě jsou

Doplňuji:
Podle popisu si myslím, že jste si koupil pěkný šunt. Já si čistím vibračním kartáčkem zuby 2× denně, cca 20 let a nemám potíže.