redy

Kolikrát za život vypadaj slonovi zuby?

Jako když mu vypadne zub, naroste další, a tak 6× za život.( to říká kámoška)
Já si myslím že ne, ale spíš jen 3× za život.
Mohla bych to tady asi vyhledat, ale třeba se snáma pobavíte. Jaká je pravda? děkujem.

Nejlepší odpověď
Drap

Kly nemění , ty zůstávají. Uvádí se, že další zuby vymění slon asi 5× za život.

Další odpovědi
gecco

Jde o stoličky – a ty slon skutečně mění 5 – 6 x za život (jakmile se opotřebují poslední, slon umírá podvýživou).

anonym

Když slonovi vypadnou poslední stoličky,zemře.

gagaga

uffff redy, jeste ze jsem docetla otazku do konce
u Vas jsem se uz obavala, ze si chcete slona poridit domu jako domaciho mazlicka :p

  • iv-

anonym

Nechce tě kopírovat.

gagaga

me redy nedozene, ja mam celej cirkus
iv. Berouskova :p

redy

  • iv- ty se máš, a máš tam i takový s těma velkejma zubama?

redy

  • iv- to ne, ale byla to debata s kámoškou 🙂

gagaga

redy, bavte se radsi o chlapech…tem vypadaji jenom 2 krat ..pak uz maji sundavaci :)

redy

  • iv- Jó o chlapách ty nestojej za řeč, ať se zubama nebo bez zubů:-)

gagaga

:)

gecco

Heléééé, baby, nechte si tóóó, jóóó???
😉

redy

🙂