rebel1953

Kolikrát za život se můžu oženit?

Odpovědi
Questman

Kolikrát chceš

iceT

Kolikrát chceš,ale nesmíš zapomenout se před svatbou zase rozvést.Mnoho­ženství se u nás zatím moc nenosí a je dokonce myslím i trestné.
Ovšem nevím nevím,jak je to se svatbou v kostele,mám známého,co měl obřad v kostele,a s rozvodem by měl asi obstrukce.

Lamalam

Tolikrát, kolikrát si troufneš.

marci1

Pokud nebudeš mít svatbu v kostele, tak kolikrát chceš. Takový rozhlasový režisér Karel Weinlich se oženil 11× a kdo ví, jestli je to konečný stav. 🙂
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­rel_Weinlich