vivatis2-

Kolikrát za týden si přečtete knihu?

Nejlepší odpověď
anonym

JINÁ ODPOVĚD'

Možná bys měl daleko víc ohlasů, kdybys otázku obrátil – Za kolik týdnů přečtete knihu? Typická odpověď má iv, většinou máme něco rozečteného, ale pro nedostatek času a denní shon, se k ní dostáváme po kouskách, např. před spaním, když partnerku „bolí hlava“ a nemá náladu na hrátky.
Zato třeba s takovou Deli bych se asi nedostal ani k úvodní tiráži a obsahu 🙂

Další odpovědi
anonym

JINÁ ODPOVĚD'

Otazce az tak moc nerozumim , ale pokusim se o odpoved. : Mam porad nejakou knihu rozectenou a ctu ji po par strankach , ale ne denne. Nekdy mi trva mesic , nez knihu prectu. A v zaloze mam hned dalsi. -iv-

dědapetr

Každý den

Když mám čas.

led

Každý den

Okrem „normálnej“ papierovej knihy doma, počas cestovania v autobuse e-book. Bezmyšlienkové cestovanie považujem za stratu času. A toho je málo.

hanulka11

Každý den

každý den večer si čtu

Vetinari

Každý den