vamplires

Kolikrát za rok je asi průměrný člověk nemocný. Nemyslím banální nemoce jako zubní kaz, rýmu, ale třeba kašel, horečku..

Nejlepší odpověď
Deli

To se nedá zprůměrovat, ale řekla bych, že člověk kolem 30 let mívá nějakou chřipku či virózu s teplotou tak zhruba 2× do roka.

Další odpovědi
Drap

Průměr bude velice zkreslující. Já jsem nebyl nemocen už asi 12 let, a znám lidi kteří jsou nemocní 15× v roce.

baghira

Pokud je kritériem nutnost návštěvy lékaře, tak já za posledních 15 let 2× u zubaře.