Pokročilý

Kolikrát za rok dete do kina?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

jednou za rok

Další odpovědi:

Zlatý

jednou za týden

Promítám,takže někdy jeden den v týdnu,někdy tři,záleží na domluvě s ostatními promítači.Je to taková fajn brigáda.

Zlatý

jednou za šest měsíců

přibližně tak - nejsem moc filmovej člověk a když už, většinou si to užiju v pohodě doma u počítače.

Zlatý

jednou za šest měsíců

Moc nechodim, jen jednou nebo dvakrat do roka. Ted to porusim hned dvoujnasob: budou mit vyjimku Pirati 4, Lidice, HP7 a Saxana 2 :)

Stříbrný

jednou za rok

Naposled před 25 roky.

Stříbrný

jednou za šest měsíců

tohle bylo mému chození do kina asi nejblíž, chodím na premiéry pár filmů, které jsou podle knižní předlohy a je mi blbý vynechat, když už jsem viděla všechny díly před tím ;) jinak moc ne, poslední dobou mě tam nic nezaujalo, takže půjdu až v červenci poslední díl Harryho Pottera =D a pak na jednu premiéru v listopadu... bohužel taky první díl čtvrtého dílu... pitomé rozdělování, kdo říká, že by lidem vadil čtyřhodinový film? =) Pán Prstenů je taky dlouhý...

Zlatý

jednou za rok

Před 10lety.

Bronzový

jednou za rok

0x - 2x za rok. divadlo zhruba stejne.

Zlatý

jednou za rok

Píši to proto,že zde nemáš kolonku za rok a více. Já byl naposled v kině,kdy byla premiéra "vesničko má středisková" ! :-D

Zlatý

jednou za rok

Prakticky nechodím leta. Jsem rád když přijdu domu, fláknu sebou na nějakou židli, a dam "voraz". V kině se mi špatně sedí a v době kdy lze se brzy dostat na premiéry na HBO apod., kino v dnešní době je pro mne téměř ztráta času.
Ale bývaly doby, kdy se chodilo každý týden - hlavně na předfilmy.

Zlatý

jednou za tři měsíce

Bronzový

jednou za rok

Pokročilý

jednou za měsíc

jednou za šest měsíců

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Nekoukal jste náhodou na pořad Suma sumárum, že se ptáte zrovna na to kino? Mě to taky pobavilo, že místo šestkrát do kina mám jít jen jednou a tím ušetřím peníze, které pak můžu nacpat státu /tedy těm několika vyvoleným nahoře/. Ale nebylo řečeno, v jakém časovém rozmezí nemám jít šestkrát, ale jen jednou. Možná jen jednou za život...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.