Avatar uživatele
anonym

Kolikrát za den jdete na WC a kolik času tam strávíte ?

Doplňuji:
Annas,je to pro mě velice důležité,,,,mám obavu jestli tam nechodím příliš často a jestli tam náhodou nejsem moc dlouho…

Zvažuji,že si sebou budu brát notebook,abych neztratila ani minutku a mohla být stále na netu…na odpovědích…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, vagra, Dmitrij, BIGFOOT před 4954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je opravdu moje odpověď tak důležitá? Nebo by vám chyběla do statistiky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nabubindes

udělám co potřebuju, provedu hygienu a jdu! od teď chodím se stopkama a notýskem, slibuji!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Každé 2 až 3 hodiny a jsem tam několik minut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

JO KROPÍTKO, JÁ PŘIDÁM DO TVÝ STATISTIKY, NA WC CHODÍM TAK KAŽDÝ 3 HODINY A POKUD JE VŠECHNO DOBRÝ TAK JSEM TAM JEN CHVILKU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dejte si tam konstatovací hodiny a můžete mít přesnou statistiku. Je to místo kam na vás nikdo nemůže a je tam klid.Stejně tam budete muset si jít ulevit. Ctěl byh mít vaše starosti.Já si tam čtu, aby to nebyl zbytečnš pro… čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Promiťe, co je Vám do toho? A na oběd máme páva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to ani nepočítám, dost často, ovšem je to tím, že toho hodně vypiju. Ale co se týče dýlky strávení, jsou to vyložené momenty. Na rozdíl od ségry, která si tam čte, dokaď ji člověk nevykope.
Frekvence se nápadně zvyšuje po kafi, vínu a pivu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se stává že na wc musím strávit celou pracovní dobu a někdy i přesčas. http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0241nadap084727347­240237.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek