Kolikrát za den jdete na WC a kolik času tam strávíte ?

Doplňuji:
Annas,je to pro mě velice důležité,,,,mám obavu jestli tam nechodím příliš často a jestli tam náhodou nejsem moc dlouho…

Zvažuji,že si sebou budu brát notebook,abych neztratila ani minutku a mohla být stále na netu…na odpovědích…

Nejlepší odpověď
annas

Je opravdu moje odpověď tak důležitá? Nebo by vám chyběla do statistiky?

Další odpovědi
nabubindes

udělám co potřebuju, provedu hygienu a jdu! od teď chodím se stopkama a notýskem, slibuji!

Michal Kole

Každé 2 až 3 hodiny a jsem tam několik minut

BIGFOOT

JO KROPÍTKO, JÁ PŘIDÁM DO TVÝ STATISTIKY, NA WC CHODÍM TAK KAŽDÝ 3 HODINY A POKUD JE VŠECHNO DOBRÝ TAK JSEM TAM JEN CHVILKU.

elektrikář

Dejte si tam konstatovací hodiny a můžete mít přesnou statistiku. Je to místo kam na vás nikdo nemůže a je tam klid.Stejně tam budete muset si jít ulevit. Ctěl byh mít vaše starosti.Já si tam čtu, aby to nebyl zbytečnš pro… čas.

Michal

Promiťe, co je Vám do toho? A na oběd máme páva.

quentos

to ani nepočítám, dost často, ovšem je to tím, že toho hodně vypiju. Ale co se týče dýlky strávení, jsou to vyložené momenty. Na rozdíl od ségry, která si tam čte, dokaď ji člověk nevykope.
Frekvence se nápadně zvyšuje po kafi, vínu a pivu.

anonym

Mě se stává že na wc musím strávit celou pracovní dobu a někdy i přesčas. http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0241nadap084727347­240237.jpg