Smode

Kolikrát už jste byli na dovolené v Chorvatsku?

A které místo se vám nejvíce líbilo?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ani jednou.

Další odpovědi
Arne1

V Chorvatsku ani jednou a ani to nemám v úmyslu (tedy jako klasickou dovolenou, ne průjezd nebo jen návštěvu Plitvic). Ale v Jugoslávii jsem byl kdysi mockrát.

quentos

Dvakrát – Duće a Brela, Brela byla hezčí.

marci1

Ani jednou, a to hlavně z důvodu cestování a fůry našich turistů. Mám ráda spíše „klidnější“ místa. Ale Chorvatsko je krásné, krásná příroda. Jednou jsem byla ve Slovinsku. Taky super.:-))

Lgee

Už 2×

Kulpix

Nikdy jsem tam nebyl- a nevadí mi to.

Klaproth

V Chorvatsku jsem nikdy nebyl, ale několikrát jsem byl na horách v sousedním Slovinsku.

Jaraskop

mnohokrát, a mám to tam rád, jsou tam přátelští lidé

synapse

jednou na Makarské riviéře. Není důvod se tam vracet.