janek66

Kolikrát se dá operativně "otevřít"hrudník pro operaci srdce?

Slyšel jsem že je to nějak omezeno,vím jen že se nesmí jít přímo prostředkem prsní kosti,proto také mám jizvu víc k jedné straně.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Asi mockrát ne ,manžel po operaci měl potíže a řekli mu že dříve než za 1/2 roku nelze znovu otevřít.

Další odpovědi
led

Je to obmedzené zdravotným stavom pacienta, aby sa mu neublížilo. Každý človek je iný.