Kolikrát,podle vašeho názoru,byla vložena odpověď typu „To už tu bylo“ a byl vložen odkaz místo odpovědi?!

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď

Ptate se na nas nazor .. , tak MUJ nazor je takovy , ze :
Vy jste poslal 100 krat ,
nase Kerb. 1 000 krat ,
a Dr. uz ji dobiha … 🙂 .
Je to muj nazor. Mozna mylny. nebudu dohledavat. Ani nikomu nic vyvracet a dokazovat. 🙂
Jsem i v tomhle tolerantni.
Vetsina z nas jaksi automaticky predpokladaji , ze ostatni lide mysli a jednaji jako my. V kazdodennim zivote , pracovnim i soukromem to muze zpusobit mnoho zbytecnych problemu. Pritom by stacilo byt si vedomi toho , ze stejnou situaci prozivaji ruzni lide rozdilne.
Uz jsem to tu psala.
At si tedy nekdo vklada odkazy , nekdo napise vse znovu … mozna trochu jinak. Kazdopadne : At se nikdo nepodrizuje " stadu " – pardon … , ale kazdy, at je tu sam za sebe.

  • iv-

Další odpovědi
kropitko

to se nedá snad spočítat

Zbytečně tu děláte problém z něčeho, co problém není. Nevidím žádný problém, když se tu vloží odkaz, jakýkoliv,,,dokonce to v pravidlech těchto stránek je, prostě odkazy se vkládat mohou.

Jo a nechápu, proč se někdo cítí dotčen, že mu vložím odkaz z odpovedi.cz,,vždyť je to jen v jeho zájmu, aby se dozvěděl, co nejvíc informací,,aspoň tak to vidím já,,:-)

barnajka

jiná odpověď

Dostkrát na to, aby v tazateli vzbudily pocit primitiva/lenocha, co se neumí/nechce podívat do lišty ://

Ale furt to ještě nebylo dost na to, abych to začala nějak jó extrémně prožívat a kazit si tak den :) Člověka to samozřejmě vytočí, možná trochu zabolí, zamrzí…ale věšet se kvůli Odpovědím nepůjdu, to zas ne. Pche, už vidím ty články v novinách:
Mladá žena se rozhodla dobrovolně ukončit svůj život poté, co jí vyhledávací modrá lišta nenašla odpoveď na její otázku: Co je to mascarpone?
Žena prahnoucí po odpovědi tedy vložila nový dotaz, čímž si od členů komunity vysloužila nesouhlasné „buuuu“ a rovněž poučení: „Dotaz již byl několikrát položen. Viz modrá lišta“
Mladá žena se přes toto své osobní selhání nedokázala přenést ani s vydatnou pomocí špičkového týmu psychologů a psychiatrů z celého světa a v sebevraždě tedy viděla jedinou cestu, jak ulevit své hříchem obtěžkané existenci.
Budiž jí země lehká :D

quentos

to se nedá snad spočítat

… jenže oprávněně, jelikož lidé jsou nepoučitelní ;{)>

vagra

to se nedá snad spočítat

Odpovědět formou odkazu na „modrou lištu“, je přece zcela legitimní. Od toho tam přece ta lišta byla administrátorem zřízena. Stavět se proti ní, se mi zdá být nesmyslné, ona má svůj účel.
Nevidím důvod, proč by se měl někdo nad odkazem na ni pohoršovat, nebo se dokonce cítil být „primitivem.“ To snad ne.
Je to přece odpověď jako každá jiná, a tak bychom ji měli i brát.
Těch odpovědí odkazujících na modrou lištu by podstatně ubylo v případě, kdyby jsme ji častěji používali.

Nic víc, ani nic míň v tom nevidím.

Pájo

jiná odpověď

Naprostý souhlas s kropitko, quentos, vagra…

Vždycky je lepší podívat se, jestli už někdo neřekl totéž a třeba i lépe (a nejen na odpovedi.cz)… žádný problém v tom nevidím. Ani v tom, že se někdo občas zeptá na něco, co už tu bylo – proč ne, stát se to může…pak dostane třeba „jen“ odkaz…tím z něho přece nedělám blbce, ignoranta a lenocha… tohle ať už si z hlavy dodatečně odpáře každý sám…
Pořád lepší „čtyři staré dobré, původní a kvalitní odkazy“, než snaha říci totéž (jen svými slovy jinak) po někom bez „přidané informační hodnoty“ a pomyšlení autora, že i když řekl totéž jinak, je to přesto lepší!
Otec Fura, myšlenka dne. :p

Drap

jiná odpověď

Bylo to 112547krát, možná ještě o jedenkrát více. Nevím, jestli jsem se nepřepočítal.

samicek333

to se nedá snad spočítat

a dost mě to štve. Nějací lidé jsou tu noví a o modré liště nevědí, tak proč je prostě neshodit, jak jsou tupí, že to neumí zadat do modré lišty…Tohle mě strašně štve, když někdo zná správnou odpověď, ať prostě normálně odpoví a ne vlkádat odkaz, ty jsou na ho*no

bolak

to se nedá snad spočítat

Tady je můj TOP3 nejčastěji slyšených výrazů za poslední měsíc:

1.Světová finanční krize
2.Dobrý den
3.Použij modrou lištu

Heřman

jiná odpověď

Už asi 3krýt že ano.

GM

to se nedá snad spočítat

rosinka

Holky, vy mě bavíte obě, krásná i škaredá, jsem ráda, já bych snad šla na ten most s váma – za ten šedivý průměr 🙂

anonym

Ok , rosinko. Bereme. A uz vidim i hloucek z odpovedi co bude dole … a kricet : Holky , skocte ! Sliby se maji plnit !
( to aby se nas tady zbavili ). 🙂

  • iv-

rosinka

😁 D

anonym

Milny nazor se asi pise s mekkym i. ?
Mam jenom zakl. vzdelani , tak ani nevim. ☹
P.S. Barnajko, vy jste ero ! 🙂
Aby jsme se na tom moste nepotkaly. To by pak psali : Jedna mlada krasna slecna a jedna stara , oskliva pani… skoda te mlade slecny !!
🙂 -iv-

barnajka

Jen mě zase nepřeceňuj, -iv- :))
Mě nepřeceňuj..a sebe nepodceňuj :)

Mladá…ummm…to ještě budiž, dejme tomu.
Ale s tou krásou to u mě nikterak slavný není. Reálný chlap by si o mě ani kolo neopřel, jak jsem vošklivá…tak jsem tajně doufala, že někoho ulovím tady na Odpovědích.. a taky nic.
Páč nějaká nenasytná dáma mi už všechny potenciální ženichy sebrala. Nevíš o tom něco, že ne? :D

Ale všimni si, že u zdejších chlapů sklízíš daleko větší úspěch ty, jak já…
Takže i kdybys fakticky byla stará, šeredná, a negramotná k tomu,… co na tom záleží?! ;)

anonym

Barnajko, ja uz ted vypadam , jako po tom padu z mostu. ☹
A taky me napadlo, ze by jsme mohly " hodit " nasi led jako " na zkousku " … , a pak by jsme se teprve rozhodly. 🙂 -iv-

barnajka

Ovšem jestli bude led souhlasit…
Kdybysme ji měly k tomu mostu vláčet násilím a moc by se šprajcovala, asi by to byla pěkná dřina :))

anonym

Ok. 🙂

led

„Ja si létám, já se vznáším…“
Kedy a kde?

anonym

🙂

led

Dámy, neskáčte!
Počkajte, kým pripravíme pre vás všetko na bungee jumping. Už sa teším na ten krásny dvojitý skok… Ktorú TV zavoláme? :)