dmatejek777

Kolikrát musí být hledané slovo na Googlu, aby se objevilo v našeptávači?

Nejlepší odpověď
Noga

Kolikrát, to si Google nechává pro sebe, ale tady je seznam proč se slovo v našeptávači nemusí objevit – Vyhledávací dotaz:

  • není dostatečně rozšířený
  • je příliš nový
  • porušuje naše zásady pro automatické doplňování
  • byl mylně identifikován jako porušující zásady

více viz odkaz
Doplňuji:
fungující odkaz
https://suppor­t.google.com/web­search/answer/106230?­hl=cs&ref_topic=3081616

Zdroj: https://suppor­t.google.com/web­search/answer/106230?­hl=cs&ref_topic=3081616

Další odpovědi
anonym

Očko • to co jsi napsala je úplný nesmysl co jsi nepsala, a je to úplný výkřik do tmy jelikož to nemá co společného s Odpovědi.cz

dmatejek777 • Google analyzuje průběžně hledaná slova a podle toho vytváří jisté seznamy. Ale zatím jsem se nesetkal s tím že co jsem hledal nabylo na seznamu / našeptavači.

anonym

Pro neznalé raději stručná definice pojmu, vč. odkazu:.

Našeptávač je funkce některých softwarových nástrojů k editaci textu.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Na%C5%A1ep­t%C3%A1va%C4%8D

pl4toon

Někdy stačí pojem zadat jednou a Google už vám ho při příštím hledání nabídne. Jako skoro všechno na Google, je to odvozeno od aktivity, kterou Google ukládá pro každého virtuálního uživatele (IP adresu). Pro představu, jsou to něco jako cookies uložené na serverech Google, kdy při použití jakékoliv služby Google se vaše IP adresa vyhledá v databázi a pokud se najde, tak se uložené informace okamžitě použijí ve vyhledávání (našeptávač), či v cílené reklamě. Do této databáze se ukládá veškerá aktivita spojující Google s určitou IP adresou. V případě Google Chrome se ukládá dokonce veškerá aktivita uživatele, tzn. i ta, která s Google přímo nesouvisí.

anonym

A „našeptávač“ je soubor, který je přiřazen ke Googlu?
Vzhledem k tomu, že je to novinka na stránkách Odpovědi.cz, která má zde tázajícím usnadnit jejich práci, tak bych našeptávač jinam nepřiřazovala.
Doplňuji:
Takže našeptávač na Odpovědích.cz:
Novinky
08.04.2013 – Našeptávač

Funkce našeptávač je nový pomocník při zadávání otázek či vyhledávání. Našeptávač se spustí ihned při psaní do modrého rámečku.