briketka10

Kolikrát mohu nominovat odpověď za jeden den ??

Doplňuji:
IK nominovat mohou jen zlatí a stříbrní, já dnes už nominovala 2× už mě to dál nepouští, nikde není nic napsaný..

Nejlepší odpověď
IK

Mně to řeklo hned že nemůžu 🙂, tak zkus nominovat 200 odpovědí a uvidíš zda tě pustí dál.
Doplňuji:
2 to je opravdu podivně málo, třeba to ještě není definitivně nastavené…

Další odpovědi
iceT

Já to raději ještě ani nezkoušela…

Damiana

Mě to šlo. Nominovala jsem zatím jen jednou.

terry

Briketko, nešlo to nikomu. Asi ještě není doladěný systém.

briketka10

nominovala jsem Hladu a podruhé iceT, tak se jen ptám kolikrát to jde denně :DD

kazisvět

+IK: dle nápovědy mohou nominovat jen zlatí a stříbrní

IK

IK chápe, ten útvar " 🙂 " měl znamenat že si dělám legraci, ale dnes asi nikomu do humoru není. Myslela jsem, že jako stříbrná by mohla mít stejně nominací jako palců.
Já jsem na to klikla než jsem si četla nápovědu tak vím oboje.

briketka10

už mi to zase jde fajn :DD nějak to zlobí