Mili @

Kolikrát měníte vodu, než uvaříte dršťky do měkka????

Nejlepší odpověď
hanulka11

někdy i 3×-4× ale dobrý je vařit je v mléce to hodně stáhne pach
potom dobře proprat a ještě je vařím pak ve vodě.

Další odpovědi
anonym

Tak dlouho,pokud z nich ještě stále cítím ten jejich charakteristický smrádek,ony jsou měkké kolikrát i po druhé vyměněné vodě,raději je už nyní kupuji předvařené,jsou pěkně běloučké,k přípravě polévky postačí vodu vyměnit jen jednou.
Doplňuji:
Vařit v mléce?Dobrá rada,díky,příště určitě zkusím.

ReHu

Já je kupuju už předvařené. Jsou čisté, dá to málo práce, nezavání a cena je v pohodě. Mají je často i v akci.

irij

tohle teda nevím, ale znám dobrej fór.
DOBRÝ DEN, MÁTE ZMRZLÉ DRŠŤKY?
NE , MY SI TADY TOPÍME.

elektrikář

V lahudkářské výrobně je vařili v bubnové plynové panelákové pračce. A co se ze žaludků nevypralo dopírali na valše. Asi 5 x
dostávali je z jatek ještě z částí zeleného obsahu.