beruska97

Kolikrát jste už letěli letadlem?

0×; 1×; 2×; 3× …atd.
Je to prázdninová práce do školy takže Vám budu moc vděčná za opovědi, protože stoupnout si na Anděl fakt nechci :D
( potřebuju alespoň 15 odpovědí)
Doplňuji:
Anděl je v Praze, a když se chce někdo něco od lidí dozvědět, dělá to vždy tam, protože je to v centru a ještě ke všemu je tam obchodní centrum a KFC a McDonald. Takže tam bych snad něco sehnala, ale takové vtírání se lidem se mi příčí.

Odpovědi
anonym

Měla sis zadat do anket.
Je to rychlejší a dostupnější, lze nastavit více variant.

chudst

Uz se zde delala i anketa: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/leteli-ste-letadlem

A jinak nevim kolikrat. Letam skoro kazdy rok. Tak dejme tomu 30–40×. (Pocitam cestu tam a zpet, takze chcete-li jen cestu tam, tak 15–20×.) Zhruba. Nejdale 15 hodin do Ameriky, nejmene cca 15 minut malou Cessnou do pralesa.

edit: zjuuu, ja mam vsude 15ky :)
Doplňuji:
151kbar151: to je misto v Praze.

Jikra

3× v jednomotorovém a 3× ve větroni.
A v tom větroni to bylo božíííí.

Ponytail

Jednou.

Džanička

Jednou a bylo to super.. Bojím se výšek, ale vybrala jsem si sedadlo u okýnka, a celou dobu jsem koukala dolů, byla to nádhera.. Ale jinak se výšek bojím pořád..

Kubas11

Berušinka

0× =)

151kbar151

Na jakej Anděl? Já jsem neletěl, neletím a nepoletím, protože mám strach.

tom004

Víc než 10×.

Valky

Asi 8× nebo 10×.. nevím přesně… miluju cestování :o))