Gollumek.88

Kolikrát jste šli na vysokou školu?

letos jsem opět šla na vejšku, opět do prvního ročníku. Kolikrát jste šli vy než jste se zachytili drápkem a dostali se dál než na konec prvního semestru?

Odpovědi
Arni

Tak to ani nespočítám. Já jsem se totiž na většinu VŠ nachodil až mě nohy bolely. Předával jsem tam vzorky z Výzkumného ústavu…

Martina S.

Vydržela jsem tam rok a půl a pak jsem to zabalila. Nezvládla bych to. Teď po deseti letech už mám jiný názor, ale ty vědomosti už bych na to neměla, tak už na žádnou nepůjdu.