Michal Kole

Kolikrát jste si už byli vyzvednout děti na Policii?Co provedli, abychom mi ostatní rodičové, mohli situaci eliminovat?

Nejlepší odpověď
www

Nikdy, měly jistou výchovu.

Další odpovědi
anonym

Já tedy ne! A už to nehrozí,nejsou to děti,ale rodiče,tak se možná „dočkáme“ u vnoučat…Pěkně plaveš v gramatice…:D

hanny 2

Michale,Ty máš děti?Že o tom nic nevíme!Ale jinak můžeš situaci eliminovat tím,že je naučíš plavat! Já jsem ty svoje nikdy na policii nevyzvedávala!