Roxana

Kolikrát jste se v životě stěhovali?

A bylo to vždy z nutnosti nebo je tu někdo, komu to zkrátka nedělá problém a mění místo svého setrvávání rád?

Nejlepší odpověď
anonym

V 1958 z vesnice do města, 1961 v místě bydliště, 1964 v místě bydliště, 1966 v místě bydliště, 1970 v místě bydliště, v 1976 v místě bydliště, v 1982 na vesnici, v 1987 na vesnici, v 2011 do městyse, kde jsem do dnešní doby a poslední stěhování mé tělesné schránky už nezažiji.

Další odpovědi
Emefej

Celkem 7×, vždy šlo o nařízenou změnu pracoviště.

mosoj

Od té doby co jsem začal pracovat, nikdy.
Práci jsem měl solidní, zaručenou, byt jsem dostal od fabriky.
Já vím, dnes máme jiné vymoženosti, bezdomovce atd.

gecco

Prozatím 8×, nejméně jednou mne to ještě čeká…
To budoucí bude asi první ´dobrovolné´…
😉

Rocker

Dvakrát.Poprvé z venkova do Prahy za slečnou,podruhý spolu už jako manželé na druhou stranu Prahy,kvůli zaměstnání.

briketka10

celkem 9× a skončila jsem tam odkud jsem se odstěhovala :D

byt našich byl malej pro hodně lidí, člověk hledá soukromí..
mladý lidi láká svět to je jasný, Praha byla velká dost, pak
z Prahy na chatu odtud jsem se vrátila zase do Pardubic
a teď bydlím 15 let v malým bytečku a Město chce celý
objekt prodat i s tím mým bytem a já se budu muset
vystěhovat do jinýho bytu a z toho jsem vážně moc, moc
zoufalá, protože tady jsem si zvykla a neumím si vůbec
představit to jiný prostředí..

takže vždy jsem se stěhovala ráda, ale nyní
to bude z donucení úřadů a pro mě utrpení !!

quentos

6×, vždy z nutnosti.
Doplňuji:
jestli toho bylo víc, tak to jsem musel být hodně malej a už to nepamatuju.

marci1

Stěhovala jsem se asi 10× ( z nutnosti ). Pokud je to do lepšího, tak se stěhuji ráda. Změna prostředí mi nevadí, spíše to balení a stěhování věcí. Kdyby tak člověk mohl říci : Abrakadabra a byl přestěhovaný. V místě mého posledního bydliště se cítím super a doufám, že to bude na co nejdelší dobu. ♥:-)

Drap

x, a myslím, že už mi to bohatě stačí.
Doplňuji:
oprava 3×

Simon_Kytka

Ani jednou.:)

anonym

4kát,jsem na stěhování slabší.

Caldecott

asi nikdy..

nevim..

😉

nnykyna

zatím vůbec

da ny

Zatím 6× v jednom městě.
Většinou z rodinných důvodů (v dětství z II. kategorie do I. panelákové :(, později: větší x menší byt).
Minimálně 1× mne to v budoucnu čeká (do menšího bytu).

Dvorka88

Já asi šestkrát a pokaždé až na poslední stěhování to byl horor. Poslední stěhování jsem už musel zvládnout i s rodinou, a tak jsem si na to raději už našel firmu. Našel jsem si v Hradci Králové firmu vyklizenihradec­kralove .cz, která nám zařídila kompletní přestěhování z bytu do domu a pak kompletní vyklizení bytu a jeho vymalování. Lépe se mi to pak prodávalo.

jasnněka

Čavec. Za život jsem se stěhovaal dvakrát. Jednou sama (pomáhal mi bratranec a kamarád) a po druhé jsem se obrátila na stěhovací firmu http://www.ste­hovanilevnepra­ha.cz. Se stěhovací firmou to bylo mnohem více v klidu, bez stresu. Předběžná kalkulace je samozřejmostí. Pokud se budu muset ještě v životě stěhovat, tak se určitě obrátím opět na stěhovací služby zmiňované firmy.

veselator1

Ono obrátit se na stěhováky je často opravdu to nejlepší řešení. Taky jsem to tak naposledy udělal. To stejné platí ale třeba i pro vyklizení bytu v Praze. Před pár měsíci jsme právě museli náš starý byt vyklízet a nakonec jsem naznal, že lepší bude si na to najmout nějakou firmu. Na internetu jsem narazil na https://chcivy­klidit.cz/ tak jsem je zkusil kontaktovat a pomohli nám s tím.

Caldecott

briketka10

proc si v tej Praze nezustala?

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WobwHzRF9KI