archimedes

kolikrát je skleníkoví efekt vodní páry vyšší než u oxidu uhličitého :

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses ptal na totéž – viz odkaz ve zdroji:
Vkládáš samé školní dotazy, aniž by ti dosud došlo, že nejsi na žádném školním webu, ale poradním serveru.
Domácí úkoly dostáváš ty sám, tak nešvindluj a nenechávej se zastupovat, k matiritě také musíš osobně, tvé znalosti nemůže suplovat nikdo cizí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolikrat-je-sklenikovy-efekt-vodni-pary-vyssi-nez-u-oxidu-uhliciteho