Babsi

Kolikrát do týdne a kdy probíhají mše v Chorvatsku?

Chystám se na dovolenou do Chorvatska, konkrétně Korčula, a chtěla bych navštívit mši, ale nevím jestli je to tam jako u nás, protože třeba ve Francii mi to přišlo jiné.
Mimochodem jsou tam římsko nebo řecko katolíci?

Nejlepší odpověď
baghira

Chorvatsko je podle CIA World Fackbook římskokatolické (87%, což je víc než třeba Slovensko), takže najít kostel a zjistit si dobu nedělní mše by neměl být velký problém. Přímo ve městě je např. katedrála sv. Marka, ale samozřejmě není to jediný kostel na ostrově.

Zdroj: http://www.ka­tyd.cz/index.php?cmd=pa­ge&type=11&ar­ticle=4721

Další odpovědi
Mad

Naše bytná v Rabacu chodila do crkve každý den ráno. V neděli byla mše trochu později.