taborsky ruda

Kolikrát denně lze lepit zubní protézu ?

Nikde nemohu najít odpověď. Já musím přilepit spodní protézu 5× denně. Mám cukrovku a tak 5× denně jím a než se najím tak je lepidlo pryč – tedy v žaludku. Jen v jednom návodu na lepidlo na zub. protézy jsem se dočetl „Možno lepit pouze jednou denně“. Ale tomu se dá rozumět taky tak, že to vydrží přilepené celý den.

Odpovědi
berta 4

Máme stejný problém. Mě zubař udělal znovu protézy,protože ty první padaly.Ty druhý nevím jak dopadnou,zatím mám rozedřenou celou pusu,takže jím bez zubů.Když si je nalepím,tak při teplé polévce se protéza odlepí a stává se součástí potravy. Podle mě jsou ty protézy špatně udělané. Je to katastrofa Bože co nás čeká napište mi na email-martazkobyli@seznam.cz-poradím vám jak na cukrovku,taky ji mám a dokázala jsem ji stáhnout na 4,9