s1066

kolikrat deně a jaké množství granulí má mít roční SHARPEI

Odpovědi
Drap

Záleží taky na typu a značce granulí. Každý solidní prodejce má orientační tabulky, kde jsou dávky pro jednotlivé kategorie psů uvedeny. A taky každý jedinec je jiný

mojitek

obecně platí pravidlo,že množství granulí se odhaduje podle velikosti hlavy psa.Čili jak je velká hlava tolik granulí má pes dostat.Samozřejmě je to jenom hrubý odhad,každý jedinec má jiné potřeby.Jinak
čím víckrát je toto množství rozděleno tím líp aby nedošlo k převrácení (torzi)žaludku­.Ročnímu bych to dal natřikrát