Rokio

Kolikrát měsíčně chodí do restaurace vyšší střední třída?

Standart vyšší střední třídy ve stravování

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo každý den, někdo ani jednou.

Další odpovědi
Lamalam

To nezáleží na příslušnosti k nějaké třídě. Znám lidi, kteří tam chodí denně a přitom patří k poměrně chudým.

Radius

Já nepatřím k vyšśí třídě, ale k té střední a do restaurace na obědy jsme chodili v pracovní dny denně, protože jsme dostávali v práci stravenky. Nechodili jsme do drahých restaurací, ale do běžných, kde dobře vařili a nebylo to drahé a dalo se tam platit stravenkami. Některé restaurace mají ještě vedlejší sál, kde mají levnější jídla se samoobsluhou, nekouří se tam, většina lidí se jen nají a jde, téměř se tam nečeká, a mají tam stejně dobré jídlo a hlavně levnější (než ve vedlejším sále s obsluhou).

Chodilo nás do restaurací dost – všichni z práce i sám ředitel, náměstci, vedoucí, neměli jsme prostě žádnou jídelnu.

Dnes chodí do restaurací na obědy dost lidí, co cestují po městě nebo třeba zedníci, pokrývači a ti si dávají obvykle „polední menu“ které je levnější (např. polévka + jídlo za 75 Kč), tyto menu nabízejí mnohé restaurace.

tforro

Patřím ke střední třídě a do restaurace na klasickou večeři jdeme tak 1× do roka.

Znám lidi, kteří patří k hodně vyšší vysoké třídě a ty do restaurace jdou když jsou na dovolené a to je tak 1× za 5let. (a to jídlo musí být v ceně zájezdu, jinak budou klidně o řízkách z domova)
A pak znám nižší třídu, třou bídu s nouzí, a ti jsou někde na jídle klidně 10× za měsíc. Od Mc Donalda až po různé restaurace.