LůcaDůcaPůca

kolikátý díl šmoulů je díl jak se narodil šmoulíček?

Doplňuji:
Lukasy: Myslím že se narodil šmoulince

Odpovědi
Efchen

Nevím,ale tohle je server,kde jsou díly ke shlédnutí…10.díl se zmiňuje o Šmoulíčkovi,tak jestli to byl nějaký před tím…můžeš to projet,třeba to najdeš ;))

http://www.pred-spanim.cz/smou­love/?zobraze­na_strana=1

Lukasy

To nevim a zajimalo by mě komu se narodil.
A Sašenka se objevila odkud? Šmoulinku vytvořil Gargamel jinak byli jen šmoulove.

anonym

asi 10.díl, Jedné noci, když měsíc byl modrý, přinesl Šmoulíčka do šmoulí vesnice čáp. Nikdo neví, odkud se vzal. Všichni ho přijali s láskou.
pro Lukasy: Sašetka byla stvořena tak jako Šmoulinka, ale tentokrát to udělala šmoulata, protože Šmoulinka se cítila osamělá. Ale kouzlo bylo zase na vytvoření zlého Šmouly a taťka Šmoula na ní zase musel použít to samé kouzlo jako na zlou Šmoulinku.
Pár šmoulů se ztratilo v jeskyni něco tam rozbili a čas se rozběhl pozpátku a pak ještě vlezli do nějakých hodin a vylezli jako malá šmoulata. Ten čas pak opravili, že šel zase správně, ale už je nemohli zpátky „zestaršit“ jak byli předtím, tak zůstali šmoulátkama.

Doplňuji:
poslední odstavec se týká malých šmoulat