pizlicka

Kolika let byste se chtěli dožít?

také vás trápí,pri myslence,kolik vam je nyní let,co když to máte za pár,?ja mam dojem,ze to strasne rychle utika,ze sice 90let je krasny věk,ale jaksi rychle to uteče,jako bych se blizila vstříc smti.ne,nejsem depresivní 🙂přesto bych byla štastna za tu 90ku 🙂

Původní
kolikati let,by jste se chteli dožít?

Nejlepší odpověď
Kepler

Když jsem byl mladý, tak jsem si myslel, že dožít se 75 by bylo fajn, ale netrápit se nemocemi ve stáří. Teď už jsem v klubu seniorů a strašně nenápadně se ten věk blíží. Tak si myslím, že aspoň 10 let navíc by nebylo na škodu. Ale stále si myslím, že by se to mělo obejít bez pamprsek.

Další odpovědi
Drap

Chtěl bych se dožít až do smrti. Nepočítám roky.

Rokio

Já bych se chtěl dožít sedmdesáti let.