martina1

Kolikátého se narodil?

Nic mi do toho není, ale kolikáteho že se vám paní misicko narodilo miminko?Píšete,že 17.3,2010 mu budou 3 měsíce. Březen už jsme letos měli?
Doplňuji:
Omlouvám se,nemyslela jsem to nijak zle.Hlavně,že máte chlapečka zdravého a užívejte si dokud leží.Utečeto jako voda a už se nezastavíte.Ještě jednou mi prosím promiňte.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to bude asi květen??!!

Další odpovědi
alexandra

Kdyby jste si po sobě všichni četli své otázky a odpovědi,tak by jste se nemuseli tolik plést.Misicka se nemusí hned urážet,martina to nemyslela zle.Taky se určitě někdy spletu,ale potom musím počítat s tím,že mě někdo opraví. A zase ty hrubky.....

Miroslavst

± před 71 dny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-dnes-me-propustili-z-porodnice-toci-se-mi-hlava-co-mam-delat

misicka2310

Jejda spletla jsem se narodil se 17,2,2010 :)
Ale když píši že mu budou 3 měsíce tak si to každy normální člověk zpočíta a asy ví že jsem se spletla nebo vy se nepletete nikdy !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!§